akustyka-i-design

W 1995 roku, kiedy ogólnoświatowy rozgłos zyskało powstanie portalu internetowego Yahoo, a Marek Kamiński zdobył biegun południowy, w nieco mniej huczny sposób rozpoczęliśmy naszą działalność. Od tej pory nieprzerwanie specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz okładzinami ściennymi i sufitowymi.

W 2002 roku, w Poznaniu zrealizowaliśmy nasz pierwszy projekt z panelami ściennymi i imponującą ladą recepcyjną w roli głównej. Wyposażenie Winogrady Business Center w unikatowe w tamtym czasie panele laminowane z naturalną warstwą forniru zapoczątkowało rozwój naszej własnej linii paneli montowanych na autorskim systemie montażowym.

Realizując kolejne projekty różnych pracowni architektonicznych, stale udoskonalamy nasze produkty stosując nowoczesne technologie, rozwiązania systemowe i design.

Dzięki umiejętności i możliwości stosowania różnorodnych materiałów rdzeniowych oraz nieograniczonej gamie materiałów wykończeniowych powstały m.in. okładziny ścienne w Sądzie Okręgowym w Warszawie, które spełniając wszelkie normy budowlane wiernie odzwierciedliły historyczną zabudowę sprzed lat. W kolejnych latach realizowaliśmy coraz bardziej skomplikowane zabudowy o ściśle określonych parametrach akustycznych takie jak Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej w Gdyni, Sala Prób Orkiestry Wojskowej w Bydgoszczy czy Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej w Łodzi.

Tak na przestrzeni lat i poprzez zrealizowanie kilkudziesięciu projektów powstał zespół Akustyka i Design. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem co pozwala nam na podejmowanie złożonych i wielozadaniowych projektów. Bardzo dużo udało nam się zrealizować, ale najbardziej fascynuje nas to, co przed nami.