Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z produkcją i montażem paneli. Pozwala nam to kompleksowo obsługiwać naszych klientów, oferując im najlepsze produkty, montaż, fachową pomoc i doradztwo techniczne na każdym etapie realizowanego przedsięwzięcia. Współpracujemy z instytutami badawczymi w zakresie skomplikowanych projektów akustycznych.

Stały rozwój i indywidualne podejście do każdego projektu sprawiają, że nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie, a na sukces naszych klientów pracuje zespół profesjonalistów. Mamy w swoim dorobku kilkadziesiąt zrealizowanych projektów różnego typu: sale audytoryjne, sale koncertowe, sale sądowe, biurowce, apartamentowce, centra handlowe i budynki użyteczności publicznej.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy podjąć się realizacji kompleksowych przedsięwzięć budowlanych, mając pewność, że sprostamy najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom naszych klientów.

INWESTORZY I GENERALNI WYKONAWCY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z produkcją i montażem paneli.

  • Stawiamy na innowacje, rozwój i nowoczesność.

  • Oferujemy naszym klientom najlepsze produkty, fachowy montaż i doradztwo techniczne na każdym etapie realizowanego przedsięwzięcia.

  • Stosowane przez nas produkty są ekologicznie czyste.

  • Pracujemy z pasją i z zaangażowaniem i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

 Zainteresowany ofertą ?

Kontakt